• +90 (216) 313 8112 - 0507 363 3262
  • evimizdesaglik@gmail.com

Evde Bakım & Ambulans Hizmetleri

Evinizde iş yerinizde kısaca gereksinim duyduğunuz her yerde 7/24 saat kesintisiz profesyonel kadromuz ile siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Evde Hemşirelik Hizmetleri

  • Sonda Takma Sonda Çıkarma
  • Serum Takma Serum Çıkarma
  • Hasta Bakımı 7/24

Doktor Hizmetleri

Birçok branşta doktorlarımız ile gerçekleştirilen evde muayene hizmetleridir.  

Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan veya herhangi bir nedenden dolayı evinde muayene ve takip olmak isteyen hastalarımızın; muayene, teşhis/tanı, tetkik ve tedavi hizmetlerini sağlamak amacı ile doktorlarımız evinize geliyor 

Kronik veya Akut gelişen hastalıklarda muayene hizmeti sunulabildiği gibi, kronik (uzun dönem) hastalıkları olan bireylerin takibi de doktorlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Evde hekim hizmetlerine ihtiyacı olan hasta veya yakınları, hizmetler hakkında bilgi almak ve hizmet başvurusu için çağrı merkezimizi aradığında, yetkili tarafından hasta hakkında gerekli bilgiler alınacak, sizin için en uygun hekim branşı belirlenip yönlendirecektir. 

Randevu zamanı geldiğinde doktorumuz ve sağlık personelimiz, donanımlı mobil sağlık aracımız ile evinize gelir evde hastanızı değerlendirir gerekli olan işlemleri uygular. 

Evde DOKTOR hizmetleri ciddi bir ihtiyaçtır. Özellikle kronik hastalığı olanlar, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalar, ev dışına çıktığında hastalığının artmasından endişe edilen durumlarda doktorun evde teşhis ve tedavisi gereklidir. 

BRANŞLARIMIZ 

HEMEN ARA
Tel : 216 313 8112 - Cep : 0533 055 2277 - 0507 363 3262 

Doktor Hizmetleri

Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan veya herhangi bir nedenden dolayı evinde muayene ve takip olmak isteyen hastalarımızın; muayene, teşhis/tanı, tetkik ve tedavi hizmetlerini sağlamak amacı ile doktorlarımız evinize geliyor.

Evde Bakım & diğer Sağlık Hizmetlerimiz

Evde Bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında sağlıkta birçok hizmet alanında siz değerli hastalarımıza ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza uzman kadro ve tam donanımlı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir…

Portör Muayenesi

Portör; Portör bulaşıcı hastalıklara neden olan…

Medikal Malzeme Satış & Kiralama

Evde ihtiyaç duyduğunuz...

Yoğun Bakım Hizmetleri

Yoğun bakım ünitelerinde veya servislerde tedavi…

7/24 AMBULANS HİZMETLERİ

Acil yardım ve nakil ambulanslarımız ile 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tıbbi durumlarından ötürü diğer ulaşım araçlarını kullanamayan hastaların, şehir içi ve şehirler arası nakil işlemlerinde, güven ve konforu ön planda tutarak 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Gerek yurt dışından hava yolu ile gelen veya giden hastaların karşılanması ve benzer şekilde gerek şehir içi gerekse şehirler arası naklini sağlamaktayız

Bize Ulaşım