• +90 (216) 313 8112 - 0507 363 3262
  • evimizdesaglik@gmail.com

Evde Bakım & Ambulans Hizmetleri

Evinizde iş yerinizde kısaca gereksinim duyduğunuz her yerde 7/24 saat kesintisiz profesyonel kadromuz ile siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Evde Hemşirelik Hizmetleri

  • Sonda Takma Sonda Çıkarma
  • Serum Takma Serum Çıkarma
  • Hasta Bakımı 7/24

Evde Check-up

Arzu edilen her ortamda Check-up hizmetleri sağlayan  Evde Bakım Hizmetleri; Evde ve işyerinde Check-Up hizmetleri ile seçilen pakete göre deneyimli ekibi ile gelerek gerekli ölçüde kan ve idrar örnekleri gibi gerekli olan pek çok işleminizi gerçekleştirmektedir. Kişinin yaşı, cinsiyeti ve genel sağlık bilgileri doğrultusunda paket seçenekleri sunan ve evde Check-Up hizmeti veren Doktor Şefkat; artık kurumlara gitme zorunluluğu olmadan bireylere her hizmeti sağlayabilmektedir. Arzu edildiği taktir de ek hizmetlerin eklenebileceği evde Check-Up hizmetleri ile prestijli bir hizmet sunmaktadır.

Evde EKG çekimi ve doktor muaynesi gibi ekstra hizmetlerin dahil edilebileceği evde Check-Up hizmetleri; testlerin kullanım kapsamlarına göre değişkenlik gösteren paketler şeklinde sunulmaktadır. 40 yaş üstü ve altı kadın hastalara geniş kapsamlı ve dar kapsamlı paket seçenekleri sunulurken, hepatit Check-up paketleri ve kardiovasküler Check-Up paketleride mevcuttur. Kapsamlarına göre değişgenlik gösteren paket içeriklerinde Evde Bakım Hizmetlerinin profesyonel çalışma ekibi ile gerçekleştirilmektedir.

HEMEN ARA
Tel : 216 313 8112 - Cep : 0533 055 2277 - 0507 363 3262

Doktor Hizmetleri

Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan veya herhangi bir nedenden dolayı evinde muayene ve takip olmak isteyen hastalarımızın; muayene, teşhis/tanı, tetkik ve tedavi hizmetlerini sağlamak amacı ile doktorlarımız evinize geliyor.

Evde Bakım & diğer Sağlık Hizmetlerimiz

Evde Bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında sağlıkta birçok hizmet alanında siz değerli hastalarımıza ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza uzman kadro ve tam donanımlı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir…

Portör Muayenesi

Portör; Portör bulaşıcı hastalıklara neden olan…

Medikal Malzeme Satış & Kiralama

Evde ihtiyaç duyduğunuz...

Yoğun Bakım Hizmetleri

Yoğun bakım ünitelerinde veya servislerde tedavi…

7/24 AMBULANS HİZMETLERİ

Acil yardım ve nakil ambulanslarımız ile 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tıbbi durumlarından ötürü diğer ulaşım araçlarını kullanamayan hastaların, şehir içi ve şehirler arası nakil işlemlerinde, güven ve konforu ön planda tutarak 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Gerek yurt dışından hava yolu ile gelen veya giden hastaların karşılanması ve benzer şekilde gerek şehir içi gerekse şehirler arası naklini sağlamaktayız

Bize Ulaşım