• +90 (216) 313 8112 - 0507 363 3262
  • evimizdesaglik@gmail.com

Evde Bakım & Ambulans Hizmetleri

Evinizde iş yerinizde kısaca gereksinim duyduğunuz her yerde 7/24 saat kesintisiz profesyonel kadromuz ile siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Evde Hemşirelik Hizmetleri

  • Sonda Takma Sonda Çıkarma
  • Serum Takma Serum Çıkarma
  • Hasta Bakımı 7/24

Laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir. Evde yatağa bağımlı  halde olan, başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için, evde kan alınması ve tetkiklerinin yapılarak hastanın ve hekimine ulaşılmasını sağlamaktayız. 

Laboratuvar tetkiklerinizi yaptırmak ve sonuca hızla ulaşmak için, sağlık merkezlerine gitmenize gerek yok. Evde Sağlık, laboratuvar hizmetlerini evinize getiriyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan hastalarımızın laboratuvar tetkikini yapmak için eve geliyoruz. 

 Tahlillerinizi bir gün öncesinden randevu alarak, laboratuvara kadar yorulmadan mobil ekip hizmetimizden faydalanarak evinizde veya işyerinizde yaptırabilirsiniz. Kan alımı işlemlerimiz profesyonel hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır. 

Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, usulüne uygun taşıma koşullarıyla ve en hızlı şekilde laboratuvara ulaştırılmalıdır.  

Tahlil yaptırmak isteyen hastalarımız veya yakınları, hizmet hakkında bilgi almak ve hizmet başvurusu için çağrı merkezimizi aradığında, yetkili tarafından hasta hakkında gerekli bilgiler alınarak, tetkik için uygun bir zamana randevu verilir. 

HEMEN ARA
Tel : 216 313 8112 - Cep : 0533 055 2277 - 0507 363 3262

Doktor Hizmetleri

Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan veya herhangi bir nedenden dolayı evinde muayene ve takip olmak isteyen hastalarımızın; muayene, teşhis/tanı, tetkik ve tedavi hizmetlerini sağlamak amacı ile doktorlarımız evinize geliyor.

Evde Bakım & diğer Sağlık Hizmetlerimiz

Evde Bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında sağlıkta birçok hizmet alanında siz değerli hastalarımıza ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza uzman kadro ve tam donanımlı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir…

Portör Muayenesi

Portör; Portör bulaşıcı hastalıklara neden olan…

Medikal Malzeme Satış & Kiralama

Evde ihtiyaç duyduğunuz...

Yoğun Bakım Hizmetleri

Yoğun bakım ünitelerinde veya servislerde tedavi…

7/24 AMBULANS HİZMETLERİ

Acil yardım ve nakil ambulanslarımız ile 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tıbbi durumlarından ötürü diğer ulaşım araçlarını kullanamayan hastaların, şehir içi ve şehirler arası nakil işlemlerinde, güven ve konforu ön planda tutarak 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Gerek yurt dışından hava yolu ile gelen veya giden hastaların karşılanması ve benzer şekilde gerek şehir içi gerekse şehirler arası naklini sağlamaktayız

Bize Ulaşım