• +90 (216) 313 8112 - 0507 363 3262
  • evimizdesaglik@gmail.com

Evde Bakım & Ambulans Hizmetleri

Evinizde iş yerinizde kısaca gereksinim duyduğunuz her yerde 7/24 saat kesintisiz profesyonel kadromuz ile siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Evde Hemşirelik Hizmetleri

  • Sonda Takma Sonda Çıkarma
  • Serum Takma Serum Çıkarma
  • Hasta Bakımı 7/24

YAŞLI BAKIM HİZMETLERİ

Evde uzun dönem hemşirelik hizmetlerimiz, her yaştan yatağa bagımlı olan akut, kronik ve terminal dönemdeki hastalara evlerinde veya bulundukları ortamda hemşirelik bakımının sağlanmasıdır. 

Evde Sağlık dahilinde görev yapan hasta bakımı alanında deneyimli, mesleki sertifikasyonunu tamamlamış, özverili, güvenilir ve mahremiyete saygılı bir anlayış içerisinde, evde veya hastane ortamında hastanıza refakat edecektir. 

7/24 saat kesintisiz sağlık hizmetinin sunulduğu evde  hastanede hemşirelik bakım hizmetlerinin merkezi olan hastanın gereksinimlerinin saptanması ve gereksinimlerine yönelik tüm faaliyetlerin planlanması, uygulanması, sürdürülmesi ve diğer ekip üyeleri ile koordinasyonun sağlanmasında hemşireler önemli role sahiptirler. 

Hasta odaklı, iç ve dış müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlayan, hemşirelik süreçlerinin standardizasyonunu sağlayan uluslararası kalite standartlarını Hemşirelik Hizmetlerimizin temel taşları olarak kabul ediyoruz ve uyguluyoruz. 

EVDE HEMŞİRELİK  HİZMETLERİ OLARAK 

Hastanızı yerinde değerlendirmek ve sizlerden gelen talepleri dinlemek  

Evde bakım hemşirelerimiz, hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, 

Hastanın bakımı için uygun ortam uygun koşulları oluşturulmasını sağlamak 

Hastanın bakımı için gerekli olan tıbbı cihaz ve malzemeleri kurulumunu  sağlamak 

Hemşirelerimiz sürekli olarak sürec hakkında hastanın doktorunu ve ailesini bilgilendirmek  

Hastanın doktorunun talebi ve ailenin ihtiyaçları göz önüne alınarak hemşirelik hizmeti 12 saat veya 24 saat olacak şekilde organize edilir. 

Hizmet süresi boyunca hastanızın genel durumu ve hizmetin kalitesi  evde bakım doktoru ve süpervizör hemşire tarafından düzenli ziyaretlerle takip edilir. 

Hemşirelerimiz hastanın doktoru tarafından order ve reçete edilmiş tedavisinin yapılması, sosyal ihtiyaçlarının karşılanması ve gerekli formların düzenli olarak doldurulmasından sorumludur 

Hastanızın fiziksel, psikolojik ve sosyal ihtiyaçları ile ilgili sizlerden ve doktorundan bilgi alır, evde bakım süreci ile ilgili yapılması gerekenleri detaylı olarak paylaşır. 

HEMEN ARA
Tel : 216 313 8112 - Cep : 0533 055 2277 - 0507 363 3262

Doktor Hizmetleri

Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan veya herhangi bir nedenden dolayı evinde muayene ve takip olmak isteyen hastalarımızın; muayene, teşhis/tanı, tetkik ve tedavi hizmetlerini sağlamak amacı ile doktorlarımız evinize geliyor.

Evde Bakım & diğer Sağlık Hizmetlerimiz

Evde Bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında sağlıkta birçok hizmet alanında siz değerli hastalarımıza ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza uzman kadro ve tam donanımlı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

laboratuvar Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir…

Portör Muayenesi

Portör; Portör bulaşıcı hastalıklara neden olan…

Medikal Malzeme Satış & Kiralama

Evde ihtiyaç duyduğunuz...

Yoğun Bakım Hizmetleri

Yoğun bakım ünitelerinde veya servislerde tedavi…

7/24 AMBULANS HİZMETLERİ

Acil yardım ve nakil ambulanslarımız ile 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tıbbi durumlarından ötürü diğer ulaşım araçlarını kullanamayan hastaların, şehir içi ve şehirler arası nakil işlemlerinde, güven ve konforu ön planda tutarak 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Gerek yurt dışından hava yolu ile gelen veya giden hastaların karşılanması ve benzer şekilde gerek şehir içi gerekse şehirler arası naklini sağlamaktayız

Bize Ulaşım